Главная » Статьи » Статі про торгове обладнання б у

Вакуумоупаковщик б/в
Пакувальне (фасувальне) обладнання абсолютно незамінне для харчової промисловості. Ці пристрої забезпечують захист продуктів харчування від негативного впливу зовнішнього середовища, тим самим зберігаючи продукти під час транспортування і протягом тривалого часу зберігання.

Основним критерієм, за яким оцінюється якість роботи пакувального обладнання б/в, є герметичність виготовленої упаковки. Для цього шви упаковки мають бути міцними і надійними, такими що не пропускають повітря і вологу. Якщо шви розходяться при транспортуванні, якість упаковки вважається незадовільною. Особливо важлива надійність швів при створенні спеціальної атмосфери всередині упаковки – газомодифікованого середовища (наприклад, вакууму).

Пакувальне обладнання класифікується залежно від напрямку руху продукту, і буває горизонтальним і вертикальним. Але головним параметром класифікації є тип упаковки:

  • flow-pack – герметична упаковка з трьома швами зварювання;
  • doy-pack – герметичний стоячий пластиковий мішок;
  • tetra-pack – шестишарова упаковка у формі тетраедра;
  • термозбіжна – упаковка з термозбіжної плівки, яка плавно облягає продукт;
  • вакуумна – упаковка із спеціальної плівки, яка створює вакуум навколо продукту.
Перші три види упаковки зазвичай використовуються середніми та великими харчовими підприємствами. Термозбіжна упаковка – поширена у супермаркетах. А ось вакуумна упаковка має найширше застосування на виробничих підприємствах харчової промисловості, у магазинах і супермаркетах, а також у ресторанах, кафе, фаст фудах, пекарнях, піцеріях та інших закладах громадського харчування для тривалого зберігання продуктів. Також вакуумна упаковка використовується у медичних закладах, банках та інших галузях промисловості, завдяки невисокій вартості обладнання і плівки, а також істотного збільшення терміну зберігання вакуумовану продукції.

Вакуумна фасовка – найперспективніша на даний момент, оскільки:

  • Відсутність контакту з киснем перешкоджає розвитку гнильних бактерій, окисленню мікроелементів продукту, а також засиханню продукту.

  • Продукти у такій упаковці займають мінімум місця, упаковка майже невагома.

  • Можна заморожувати і розморожувати продукти у мікрохвильовій печі, не виймаючи з вакуумного пакета.

  • Вакуумовані заморожені овочі можуть зберігатися у морозилці протягом двох років.

  • У вакуумній упаковці можна зберігати різні препарати і цінності, уберігаючи їх від вологи, запахів, пилу і комах.

Запаювання продуктів у вакуумну упаковку відбувається за допомогою спеціального апарата - вакуумоупаковщика б/в. Вакуумна пакувальна машина б/в – це апарат, що здійснює відкачування повітря із спеціального пластикового пакета і герметично запаює його. У дорогих моделях пакет заповнюється якимось нейтральним газом (функція аерації). Завдяки цьому продукт може ще довше зберігати властивості, навіть під впливом прямих сонячних променів.

Вакуумний пакувальник б/в дозволяє зберігати м'ясну і соєву продукцію, хлібобулочні вироби, сухофрукти, різні гранульовані та порошкоподібні продукти, приміром, приправи, лікарські препарати, продукти хімічної промисловості, і навіть рідини. Вакуумна упаковка може використовуватися для індивідуального, групового та транспортного фасування. Вакуумне обладнання б/в працює із різними видами плівок, ламінованими матеріалами, картоном, папером, мішковиною.

За конструкцією вживані вакуумоупаковщики поділяються на однокамерні, двокамерні та безкамерні. Однокамерні вакуумоупаковщики б/в підходять тільки для малих і середніх підприємств. В основному, їх використовують для упаковки риби, м'ясних продуктів, різноманітних сирів. Вакуумні пакувальники б/в з двома камерами застосовуються на великих переробних харчових підприємствах. Поки двокамерний вакууматор б/в обробляє одну порцію продуктів, оператор може приготувати другу порцію в іншій камері апарату. Завдяки цьому час простою вакуумної машини б/в зводиться до мінімуму. Безкамерні вакуумні пакувальники, які були у користуванні, невеликі за розміром і вагою. Їх використання виправдане при фасуванні продуктів нестандартної форми і розміру (наприклад, довгих, що перевищують габарити камери вакуумоупаковщика б/в).

Також вакуумоупаковщики б/в поділяються на три групи в залежності від типу їх розміщення:
  1. Настільні вакуумоупаковщики б/в - маркуються буквою T (table). Це компактні апарати, які підходять для невеликих кухонь і харчових підприємств.

  2. Напольні вакуумоупаковщики б/в - позначаються буквою D (від англійського desktop). Вакууматор б/в великого розміру, призначений для середніх підприємств.

  3. Конвеєрні вакуумоупаковщики б/в виготовляють більше 10 упаковок на хвилину. Така продуктивність дозволяє використовувати їх у супермаркетах і великих виробничих підприємствах.
Корпус вакуумних машин б/в виконується із нержавіючої сталі або фарбованого металу. Вакуумоупаковщик б/в із нержавіючої сталі коштує дорожче, але цей матеріал більш довговічний і надійний.

Установка вакуумоупаковщика б/в припускає задоволення деяких вимог. У залежності від ступеня автоматизації і потужності вакуумного пакувальника б/в, він може підключаться до стандартної мережі 220 В або 380 В. Багато вакуумних апаратів, що були у вжитку, використовують стиснене повітря. Тому для їх підключення потрібна наявність у приміщенні пневмомагістралі. Якщо немає можливості провести її, вакуумоупаковщик б/в дооснащується компресором.

Вакуумоупаковщик б/в - це високотехнологічне обладнання, яке добре вам послужить, зменшить ваші витрати на продукти, дозволить зберегти всі властивості продукції. Тому не варто нехтувати покупкою цього вкрай корисного апарату.

Категория: Статі про торгове обладнання б у | Добавил: xhoholx (18.02.2013) | Автор: Вакуумоупаковщик б/в
Просмотров: 3228 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]